آرایشی

از رژلب های حجیم کننده براتون بگم

اگر می خواهید به سرعت حجم لب های خود را با حداقل تلاش افزایش دهید، استفاده از رژ لب حجم دهنده ساده ترین راه برای رسیدن به جلوه ای شیک از لب های پر است.

برای دانستن همه چیز در مورد این رژ لب های جادویی ادامه مطلب را بخوانید.

چه کسی لب های پر و صاف نمی خواهد ؟اما رژ لب های تقویت کننده لب چگونه کار می کنند ؟ آیا استفاده از آنها بی خطر است؟ اینجا راهنمای کوتاه ما در مورد چگونگی داشتن لب های پرتر در یک لحظه را خواهید دید.

رژلب های حجم دهنده چه نوع لوازم آرایشی هستند؟
حجم دهنده ها در فرمت های مختلف موجود هستند: برق لب، بالم یا رژ لب. آنها حاوی موادی هستند که به آرامی پوست را تحریک می کنند و لب ها را به طور طبیعی پرتر نشان می دهند.

رژلب های حجم دهنده چگونه کار می کنند ؟
این رژ لب ها فرمولی بسیار شبیه به رژ لب های معمولی دارند، اما حاوی مواد فعالی هستند که باعث پر شدن و بزرگ شدن لب ها می شوند و مدتی ماندگاری دارند.

ما در رژلب‌های جدید خود THE ONE Color Stylist Super Pout، از فناوری Instant Plumping استفاده کردیم، یعنی ژل تخصصی با ویتامین B3 و کافئین، که باعث تحریک پوست لب‌ها می‌شود.

پس از استفاده مستقیماً بر روی ساختار طبیعی لب ها تأثیر می گذارد و سطح آنها را افزایش می دهد و آنها را بزرگتر و پرتر نشان می دهد و خطوط آنها واضح تر می شود.

ما با افزودن کمپلکس Ultra Créme Star، یعنی مرواریدهایی که نور را از هر زاویه ای منعکس می کنند و لب ها را با درخششی کرمی روشن می کنند، سطح را بیشتر افزایش دادیم.

آنها یک اثر فوری از بزرگ شدن لب ایجاد می کنند.

در حجیم کننده لب به دنبال چه چیزی باشیم

به دنبال پرکننده‌های لب‌های با ماندگاری باشید که به تقویت لب‌های شما با مواد ملایمی مانند ویتامین B3 و کافئین کمک می‌کنند . سعی کنید یک نرم کننده لب پیدا کنید که همچنین فوق العاده مرطوب کننده باشد، زیرا به لب های شما ظاهری صاف می بخشد.

از یک رژ لب حجم دهنده چه انتظاری می توان داشت؟

حجم دهنده های لب نتایج متفاوتی را نشان می‌دهند، برخی از آنها 30 دقیقه دوام می‌آورند در حالی که برخی دیگر دوام بیشتری دارند. هنگام استفاده به دلیل وجود مواد محرک، ممکن است در حین استفاده احساس سوزن سوزن شدن کوچکی داشته باشید!

اینجا برخی از بازخوردهای فوق العاده ای را میبینید که هنگام آزمایش رژ لب The One Color Stylist Super Pout بر روی پانلی از داوطلبان دریافت کردیم :

“یک رنگ زیبا و جلوه پری لب ارائه می دهد! به شدت توصیه می شود!”

” باعث شد لب هایم را پرتر از همیشه احساس کنم!”

“این رژ لب مرطوب کننده و ماندگار است!”

چگونه حجم دهنده لب بزنیم؟

مانند رژ لب معمولی، مستقیماً روی لب‌های تمیز بمالید. تمرین را از مرکز قوس شروع کنید و به سمت بیرون به سمت لبه ها حرکت کنید.

سپس به لب پایین بکشید . به یاد داشته باشید، ممکن است هنگام استفاده از آن کمی احساس سوزن سوزن شدن داشته باشید، این فقط به این معنی است که کار می کند!

لینک خرید محصول

رژلب حجم دهنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید