مراقبت پوست, مراقبت مو

محافظت از بدن، صورت و مو با روغن زیتون ارگانیک

از روغن زیتون ارگانیک برای تغذیه و نرمی بدن، صورت و مو استفاده کنید.
از هیدراتاسیون طبیعی و پایدار لذت ببرید.

خود را در یک مزرعه آفتابی در توسکانی تصور کنید، جایی که درختان زیتون چند صد ساله خالص ترین روغن زیتون را برای تغذیه و احیای پوست و موهای شما ارائه می دهند. با روغن محافظ بدن، صورت و مو، این رویا به واقعیت تبدیل می شود!

روغن محافظ بدن، صورت و مو با روغن زیتون ارگانیک یک محصول چند منظوره است که به لطف ترکیبات طبیعی خود، آبرسانی و نرمی را ارائه می دهد.

این روغن از مجموعه Love Nature اوریفلیم که به طور خاص برای ادغام مزایای طبیعت در روال مراقبت شخصی شما ساخته شده است، نوید تغذیه و احیای پوست و مو را می دهد و ظاهری درخشان و سالم به آنها می بخشد.

تغذیه عمیق

این روغن با فرمولی غنی شده با روغن زیتون ارگانیک، تغذیه عمیق پوست و مو را ارائه می دهد. روغن زیتون ارگانیک به دلیل مزایای آبرسانی و محافظتی که دارد، پوست و مو را نرم تر و انعطاف پذیرتر می کند.

مواد تشکیل دهنده طبیعی

این روغن با داشتن 95 درصد مواد منشا طبیعی، انتخابی آگاهانه برای کسانی است که به دنبال محصولات زیبایی هستند که به محیط زیست و سلامت پوست احترام بگذارند. عاری از مواد شیمیایی تهاجمی، این روغن یک تجربه مراقبت ملایم و موثر از پوست را ارائه می دهد.

بسته بندی پایدار

اوریفلیم با تعهد به پایداری، از بطری های ساخته شده از 50 درصد پلاستیک بازیافتی استفاده می کند. به این ترتیب، اثرات زیست محیطی تولید را کاهش می دهد و به آینده ای سبزتر* آگاهانه کمک می کند

نحوه استفاده

برای بهترین نتیجه، روغن را به آرامی روی صورت و بدن خود ماساژ دهید و از جذب کامل آن اطمینان حاصل کنید. برای مو، مقدار کمی را بین کف دست مالیده و روی موهای خشک یا مرطوب بمالید و از ناحیه دور چشم خودداری کنید. نیازی به آبکشی نیست.

این روغن محافظ را به برنامه زیبایی خود اضافه کنید و از مزایای طبیعت لذت ببرید.

پوست و موی خود را با مواد با کیفیت تغذیه کنید و در عین حال به داشتن دنیای سبزتر کمک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول کلیک کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید