مراقبت مو

چرا مراقبت از پوست سر مهم است؟

مراقبت از مو و پوست سر

ابتدا لازم است یادآور شویم که دیگر نیازی به مراجعه به داروخانه یا پزشک برای مشکلات پوست سر نیست.

امروزه مردم اهمیت سلامت پوست سر را درک کرده اند و بنابراین محصولات مراقبت از پوست سر به سرعت به یکی از جدیدترین ترندهای مراقبت از مو تبدیل شده اند.

اگر موهای زیبا و سالم می خواهید، بدانید که چرا مراقبت از پوست سر باید بخشی از روتین زیبایی شما باشد.

مراقبت از پوست سر = موهایی که ظاهر و احساس سالم تری دارند

آیا می دانستید که راز داشتن موهایی سالم از پوست سر شما شروع می شود؟

 اگرچه ممکن است روی تارهای موی خود تمرکز کنید، اما پوست سر شما در واقع پوستی است که از پروتئین ها و لیپیدهای مشابه تشکیل شده است. 

مانند پوست صورت، فولیکول های مو می توانند خشک یا چرب شوند زیرا با تولید سبوم و مواد حاصل از محصولات حالت دهنده مسدود می شوند. این وضعیت اغلب منشا بسیاری از مشکلات مو، از شوره سر گرفته تا تارهای مو آسیب دیده، از حساسیت پوست سر تا شکستن مو است.

استفاده از محصولات مراقبت از مو که از مراقبت از پوست سر پشتیبانی می کنند ( برند جدید: DUOLOGI!) به شما کمک می کند تا زیرسازی ایده آل برای موهای زیبا را آماده کنید.

 

مراقبت از پوست سر مراقبت از پوست جدید است

صورت خود را با سرم، کرم و لایه بردار نوازش می کنیم. با این حال ما اغلب از پوست سر خود غافل می شویم. جدیدترین فرمولاسیون های مراقبت از مو با الهام از دنیای مراقبت از پوست، هدفشان تغییر آن است.

 

برای اینکه تارهای موی خود را در بهترین حالت نگه دارید، موادی که قبلاً برای مراقبت از پوست در نظر گرفته شده بودند (نیاسین آمید، اسید هیالورونیک و اسید سالیسیلیک را در نظر بگیرید) نه تنها موهای شما را درمان می کند، بلکه از پوست سر نیز مراقبت می کند.

نتایج باورنکردنی است: در پاک کننده پوست سر ضد شوره، قهرمان لایه برداری شوره سر، اسید سالیسیلیک است. پروتئین متحول کننده کراتین موجود در ماسک مو مغذی Intense Repair که موهای آسیب دیده را تقویت می کند.

چگونه می توانید پوست سر خود را سالم نگه دارید؟

اول، مهم است که یک روال مراقبت از مو را اتخاذ کنید تا پوست سرتان پاکسازی، تعادل مجدد و تغذیه مورد نیاز خود را به دست آورد.

 

در آغاز

پوست سر خود را به طور منظم (حداقل دو بار در هفته) تمیز کنید. این به این معنی است که شامپویی را انتخاب کنید که با تمرکز بر وضعیت فعلی موهایتان برای شما مفید باشد. چه موهای شما آسیب دیده، شکننده یا دارای شوره سر باشد، شامپوی ویژه DUOLOGI وجود دارد که مشکلات مختلف مو را هدف قرار می دهد.

آن را مرطوب کنید

همانطور که پوست شما به رطوبت و تغذیه نیاز دارد، موهای شما نیز به رطوبت و تغذیه نیاز دارند. نرم‌کننده‌های DUOLOGI به مرطوب‌کردن و تغذیه موها متناسب با بافت آن کمک می‌کنند: موهای متوسط ​​تا ضخیم، بافت مجلل ریچ کرم نرم‌کننده را دوست خواهند داشت، در حالی که برای موهای نازک یا کم پشت که باید هیدراتاسیون بدون وزن داشته باشند،نرم کننده  Light برای حفظ حجم مو مناسب‌تر است.

در انتها

آیا مو و پوست سر شما نیاز به مراقبت بیشتری دارد؟

بسته به نگرانی موهای شما، محصولات کلیدی وجود دارد که روتین شما را بهبود می بخشد. برای آنها محصولاتی مانند سرم های صورت یا ماسک های لایه بردار هفتگی انتخاب کنید.

از بین تونرهای قدرتمندی که مستقیماً روی پوست سر استفاده می‌کنید، برای تقویت رشد موی سالم و کاهش شکستگی، اسکراب‌های لایه‌بردار برای احیای پوست سر، یا نرم‌کننده‌هایی که به‌طور مشهودی خشکی را کاهش می‌دهند و در عین حال به رام کردن موهای وز و افزایش درخشندگی کمک می‌کنند، انتخاب کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید