آقایان, عطر و ادکلن

نکاتی که هنگام انتخاب عطر مردانه باید در نظر بگیرید

mister giordani

ممکن است بخواهید همسر، پدر،دوست پسر یا شریک زندگی خود را با یک عطر جدید غافلگیر کنید، اما می دانیم که یافتن رایحه مناسب دشوار است.

 نگران نباش! ترفندهای انتخاب عطر مناسب با شخصیت مردانه را آماده کردیم.

انتخاب عطر برای مردان می تواند یک کار دلهره آور باشد!

از این رو؛ ما یک راهنما آماده کرده ایم که با شخصیت و سبک همسر یا پدر شما مطابقت دارد.

به لطف یکی از کارشناسان عطر (Mehdi Lisi از کشور ترکیه) که به عنوان معاون تولید، توسعه و نوآوری عطر در شرکت عطرسازی Firmenich فعالیت می کند، انتخاب اشتباهی نخواهید داشت!

به گفته مهدی، معاون تولید، توسعه و نوآوری عطر: «همه ما با عطرها رابطه منحصر به فردی داریم. دلیل استفاده مرد از عطر می تواند به ما سرنخی بدهد که چه نوع عطری را دوست دارد.» برای انتخاب عطری که مناسب شخصیت و استایل دوست پسر یا همسرتان باشد به خواندن ادامه دهید!

میستر جوردانی

خانواده عطرهای کلاسیک : معطر و مرکبات

چگونه می توانیم او را توصیف کنیم: مردی سنتی و با اعتماد به نفس که عاشق کلاسیک است… عطر او هم هنگام رفتن به دفتر و هم در اوقات فراغت به او احساس قوت و شادابی می دهد.

بنابراین، می توانید رایحه های معطر و با طراوت را ترجیح دهید که حس مردانه ایجاد می کند.

به گفته کارشناس عطرساز اوریفلیم، «خانواده عطرهای معطر، ستون دنیای مردانه عطرسازی است.

این محصولات با ترکیب نت های تمیز، قوی و انرژی زا، میراث محصولات مراقبت مردانه هستند.

اسطوخودوس عنصر اصلی نت سرخس است که رایحه‌های نمادین و گیاهی را با هم ترکیب می‌کند. به خاطر اثر طراوت بخش و آرامش بخشش شناخته شده است.»

چگونه می توان برای یک مرد عطر انتخاب کرد؟ البته توصیه می کنیم از کلاسیک ها استفاده کنید!

پیشنهادات رایحه: علاوه بر عطر وتیور روشن و تازه، Giordani Gold Mister Giordani EdT با نت های گریپ فروت و شمعدانی یا Glacier EdT با نت های مرکبات، سیب و چوب می توانند گزینه های عطر مناسبی برای مردان با این سبک باشند!

 

سیگنچر مردانه
خانواده عطرهای بریو : چوبی و آروماتیک

چگونه می توانیم آن را تعریف کنیم: ما در مورد یک مرد طراح  صحبت می کنیم که دوست دارد جلب توجه کند و مد را دنبال می کند!

بنابراین جای تعجب نیست که او عطری منحصر به فرد و پر جنب و جوش می خواهد که تأثیری ماندگار از خود به جای بگذارد. پس چگونه می توان برای مردانی با این سبک عطر انتخاب کرد؟

برای انتخابی فراموش نشدنی، باید عطری را انتخاب کنید که با نت های چوبی، میوه ای یا سبز ترکیب شده باشد. به گفته مهدی؛ «بسیاری از مردان دوست دارند عطرشان برجسته باشد!

اکثر چنین مردانی مایل به استفاده از یک عطر شیک هستند و همیشه به دنبال یک رایحه با کیفیت بالا و با شخصیت هستند. با نت های کهربایی یا چوبی، همیشه می توانید توجه اطرافیان خود را به خود جلب کنید.»

توصیه‌های عطر: Perfum Signature که با نت‌های ترنج و فلفل صورتی ، همراه با نت‌های قلبی مریم گلی ترکیب شده یا عطر Eclat Style که با نت‌های هل و چرم باز می‌شود.

عطر اسندنت

عاطفی

خانواده عطر: شرقی و چوبی

چگونه او را توصیف کنیم: او مردی کاریزماتیک و خلاق با ذائقه پیچیده است.

عطر راهی برای اوست که حواس خود را نوازش کرده و جذابیت بیشتری داشته باشد

. عطرهای ایده آل او عبارتند از: رایحه های عجیب و غریب، معطر و مرموز… ما فکر می کنیم که رایحه های شرقی و چوبی برای او مناسب است.

به گفته کارشناس ما: «بعضی از مردان برای تقویت اعتماد به نفس و تحت تاثیر قرار دادن دیگران از عطر استفاده می کنند. چنین مردانی تمایل دارند رایحه‌ای ملایم، چوبی و معطر را ترجیح دهند که حس تمیز و گرمی ایجاد کند.

پیشنهادات عطر: Lost in You For Him EdT با نت های بالایی اعتیاد آور از دانه تونکا، زنجبیل و تند یا Ascendant EdT که ترکیب هماهنگ رازیانه شیرین و وانیل را با نت های تازه ترنج منعکس می کند .

خانواده عطرهای گرم و ظریف : مرکبات و چوبی

چگونه می توانیم او را توصیف کنیم: او مردی تشنه ماجراجویی و آرام است!

بنابراین او از عطر استفاده می کند تا احساس خوبی داشته باشد و هر روز مقداری انرژی محرک دریافت کند. شما باید عطرهای سبک با حس طبیعی و رایحه تمیز را ترجیح دهید.

مهدی خطاب به این افراد می‌گوید: «او می‌خواهد به لطف بویش احساس امنیت کند و پذیرفته شود. به طور کلی با بازتاب های چوبی ؛ در جستجوی عطری زیبا، آرامش بخش و مردانه.»

توصیه‌های عطر: Eclat Homme EdT با نت‌های مشخصی از سیترون و چرم بارنیا .

 

مطالب مرتبط

یک نظر در “نکاتی که هنگام انتخاب عطر مردانه باید در نظر بگیرید

  1. Hajar گفت:

    Salam. Besiar mofid va amoozandeh bood
    Thanks

دیدگاهتان را بنویسید